Про менеРомашка. Вона не з проста стала моїм логотипом. Це та квітка, яка супроводжує нас з дитинства. Вона така звична і навіть буденна, але саме її обрано для «Любить, не любить…..». Її білий колір, що несе чистоту, в контрасті з жовтою серединкою, символом плодючості, мене зачаровують.
В самому логотипі переплетені чотири знаки нескінченності — це  моя нескінченна любов до життя, моя безмежна любов до творчості, моя  пристрасть до намиста, каменю та бісеру, а також моя нескінченна віра у людську  щирість та доброту. Через свої вироби я висловлюю свій стан душі. Для мене це більше ніж просто прикраси, вони живі, вони мають душу адже частинку своєї я в них вкладаю.
Моя ціль створити улюблену Вашу прикрасу, щоб вона служила роками та не втрачала вигляду, щоб вписувалася в будь-які модні течії та передавала Ваш неповторний смак. Маленька річ підкреслить Вашу індивідуальність, надасть Вам вишуканості та особливого шарму.  Всім відомо, що зустрічають по одежі, а вдало підібраний аксесуар, стане тією родзинкою, яка допоможе Вам на довго залишитися у пам’яті.
Мої вироби це 100% ручна робота, вони складні у виконанні, що гарантує їх неповторність.  Авторська техніка виготовлення квітів з тканини «Обшивка» надає квітам природнього вигляду, вони є довговічними, і з часом стають прекраснішими.

Дякую Вам, що завітали у мій світ!
З повагою,
Ірина Довгалюк.
.............................................................................................................................................................
моб. 050 78 444 12 Ірина
Viber +380507844412
Skype: irina5949
Вконтакті: http://vk.com/accessories1000#/id141716528
.............................................................................................................................................................

Прикраси можна придбати у магазинах м. Івано-Франківська або зробити замовлення будь-яким зручним для Вас способом ( в наявності готова продукція):

- по електронній почті;
-по Skype;
- по телефону;
- в групі на сайті Вконтакті http://vk.com/accessories1000#/public.dovgalyk

Відправка по всій Україні автоперевізником НоваПочта


Адреси магазинів у м. Івано-Франківську:

-Магазин жіночого одягу «LILY» , площа Ринок 1, тц «Галерея Н», 1 поверх (праве крило);
-Студія Декору «Флоран» вул. Л.Курбаса, 9.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...